Při osobním odběru si můžete koupit libovolný počet lahví. Jinak doručujeme po 6, 12, 18ks. Vždy násobky šesti. Lahve totiž posíláme v kartonech na míru. Děkujeme za pochopení!

Den se sládkem

Jedinečná příležitost pivo nejen ochutnat, ale účastnit se i jeho vaření. Na začátku si povíme o pivovarnickém řemeslu a jednotlivých surovinách, bez kterých by pivo nebylo pivem. Po krátkém úvodu se vrhnete na samotnou výrobu piva.

Na co se mohu těšit?
Během celého dne vaření jste po boku našeho sládka, který vás ponoří do starého pivovarnického řemesla. Ukáže vám jak výrobu v malém řemeslném pivovaru, tak i v domácím pivovárku. Dozvíte se, jak postupovat v domácích podmínkách. Jaké základní vybavení bude potřebné. Sestaví s vámi recept, který poté uvaříte v našem domácím pivovárku, na kterém jsme před několika lety začínali. Celý den probíhají ochutnávky aktuálně uvařených piv z jednotlivých tanků.

Jak dlouho trvá den v pivovaru?
Na čase se dohodneme osobně. Běžně začínáme v 7:00 a končíme kolem 17:00.

Co s sebou?
Sešit, tužka a věci na převlečení, dobrá nálada.

Jídlo/pití?
Během celého dne zdarma čaj, káva, perlivá voda, pivo. Součástí dne je oběd a občerstvení formou obložených talířů.

Jako dárek, si každý účastník kurzu, odveze pivo v 5l soudku nebo lahvové.

Cena za osobu 4 000 Kč

 
IMG_0605

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení