Při osobním odběru si můžete koupit libovolný počet lahví. Jinak doručujeme po 6, 12, 18ks. Vždy násobky šesti. Lahve totiž posíláme v kartonech na míru. Děkujeme za pochopení!

Rabín 15

Neohodnoceno

Tmavý speciál

85 Kč
Skladem

Jedno z našich silnějších spodně kvašených piv. Vyrábí se ze dvou světlých sladů (plzeňský, mnichovský) se skladbou karamelových, pražených a s praženým ječmenem. S množstvím těchto speciálních sladů nešetříme. Vytváří sytou černou barvu a plnou chuť, ve které zaznamenáte tony karamelu, kávy a sušeného ovoce. Dále si zakládáme na vyšší hořkosti pro vytvoření komplexnější chuti.

V roce 2018 jsem vytvořil recept a uvařil ho ve školním pivovaru s mým kamarádem a sládkem Alešem Boubelíkem. Škola poslala vzorek na Jarní cenu českých sládků, která se koná každoročně v Pivovarském dvoře Zvíkov. Získali jsme krásné 3. místo v kategorii tmavých ležáků. Pivo jsme v té době vyrobili ve slabší variantě.

Stupňovitost: 15°Plato
Alkohol: 5,8% obj.
Slad: Plzeňský, Bavorský, směs karamelových a pražených
Chmel: Žatecký poloraný Červeňák, Vital, Sládek
Kvasnice: Spodní, Ležák

Alergeny:
Ječné slady

Skladování:
Skladujte v chladu. Chraňte před přímím slunečním světlem a mrazem.

Konzumace:
Podávejte vychlazené (6-8°C)

Kód Kód: 66
Kategorie: Láhve
Objem: 750 ml

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení