Při osobním odběru si můžete koupit libovolný počet lahví. Jinak doručujeme po 6, 12, 18ks. Vždy násobky šesti. Lahve totiž posíláme v kartonech na míru. Děkujeme za pochopení!

O pivovaru

Jsme rodinný pivovar z Vysočiny. Můj otec začal vařit pivo v domácích podmínkách a postupem času se rozhodl otevřít svůj vlastní pivovar. V roce 2009 se mu to podařilo. V tomto období vařil převážně spodně kvašená piva, ale později se nebál vyrábět i svrchně kvašená. Postupem času mě práce v pivovaru zaujala natolik, že jsem se rozhodl vystudovat obor technologie potravin se zaměřením na výrobu piva ve Veselí nad Lužnicí. Tam jsem získal velmi cenné zkušenosti, pro svoje budoucí zaměstnání, ve kterém se snažím stále zdokonalovat. V roce 2016, těsně před dokončením studia, můj otec onemocněl a od té doby jsem pokračoval ve výrobě piva. Dal jsem do toho všechno, protože dělám práci, která mě baví. Snažím se vždy vyrobit co nejlepší piva tak, aby uspokojila vaše očekávání. Doufám, že vám budou chutnat. Na zdraví!  

S pozdravem sládek Luboš Němec ml.

Děkujeme všem za podporu
Rodina Němcova

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení