Při osobním odběru si můžete koupit libovolný počet lahví. Jinak doručujeme po 6, 12, 18ks. Vždy násobky šesti. Lahve totiž posíláme v kartonech na míru. Děkujeme za pochopení!

Kokos 14

 
Tip Efekt lupa
 

Coconut Milkshake NEIPA 

Dostupnost: Druhá polovina Listopad 2021

Dostupnost Momentálně nedostupné
60 Kč
Kód produktu 93
Kategorie Plechovky
 
Na letošní Vánoce jsme si pro vás připravili speciál, při jehož výrobě jsme použili kokos. Proč kokos? Kokos je podle nás jedna z věcí, která patří k Vánocům a od teď si myslíme, že patří i k samotnému pivu. Tedy - ne ke každému, ale určitě se najdou další pivní styly, kde ho použijeme.
 
A teď k samotnému speciálu. Vyrobili jsme světlé svrchně kvašené pivo ve stylu New England IPA s chmely Citra (USA), Galaxy (AUS). Dále jsme přidali laktózu a na závěr do ležení kokos. Vzniklo velmi vyvážené pivo. Ovocná chmelová chuť, kterou doplňuje plný, hustý pocit vytvořený laktózou, a na závěr oříšková chuť kokosu. Pivo má také přirozený zákal, který není vytvořený kvasinkami, ale jeho specifickou výrobou.
  

Stupňovitost: 14°Plato
Alkohol: 6% obj.
Slad: Plzeňský, Pšeničný, Carapils + ovesné a pšeničné vločky
Chmel: Citra, Galaxy
Kvasnice: Svrchní

Alergeny:
Ječné slady, Pšeničný slad, ovesné a pšeničné vločky, laktóza

Skladování:
Skladujte do 6°C. Chraňte před přímím slunečním světlem a mrazem.

Konzumace:
Podávejte vychlazené (6-8°C)

Objem 500ml
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.